Strona Główna > Baza Wiedzy > Domeny > Wniosek o wydanie kodu authinfo


Wniosek o wydanie kodu authinfo
Authinfo jest to kod autoryzujący domenę, za pomocą którego można wykonać transfer domeny do innego operatora. Jeśli chcesz dokonać transferu domeny z m3group.pl do zewnętrznego operatora, potrzebny będzie Ci poniżej zamieszczony załącznik. Pobierz go i wydrukuj.

Na jednym wniosku o wydanie kodu Authinfo można podać nazwy kilku domen zarejestrowanych na te same dane, nazwy domen muszą być czytelne i pozwalać na identyfikację domen bez żadnych wątpliwości. Wypełniony wniosek o wydanie kodu AuthInfo prosimy dostarczyć listownie na adres operatora domen: Consulting Service Sp. z o.o., ul. Domaniewska 35A lok.1B, 02-672 Warszawa.

WAŻNE! Jeśli Twoja domena jest zarejestrowana:
  • na dane osoby fizycznej – to wymagane jest dołączenie kserokopii dowodu tożsamości

    (np. dowód osobisty, paszport),

  • na firmę lub osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą – to wymagane jest tylko podpisanie pobranego wniosku oraz opieczętowanie go. 
Dotyczy domen zarejestrowanych na dane firmy: w przypadku pojawienia się wątpliwości podczas analizy przesłanego wniosku, Abonent może zostać poproszony o dostarczenie kserokopii lub wersji elektronicznej dokumentu rejestrowego (w zależności od rodzaju działalności, np. KRS, EDG, status spółki).


Aby odczytać plik w formacie .pdf musisz zainstalować program Adobe Reader na swoim komputerze.Czy ta informacja była pomocna?

Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych    Drukuj Drukuj

Polecamy: